O firmie

Firma MOTO-X założona w 2001 roku stale się rozwija budując własną markę i opierając się na współpracy z kontrahentami z Polski i Europy. Swoją historię zaczynaliśmy od jednośladów obsługując motocykle użytkowe i wyczynowe na rynku miejscowym, co w nie długim czasie przyciągnęło klientów z rynków Europy Wschodniej. Obecnie obsługujemy czołowych zawodników z Polski oraz zespoły motocrossowe z Litwy, Łotwy i Estonii a także Niemiec.

Działalność naszej firmy z racji położenia jak i potrzeby rynku już z początkiem działalności rozwijała się także pod kątem motorowodnym. Zaczęliśmy od obsługi skuterów wodnych poprzez naprawy silników zaburtowych największych jednostek pływających po naszych wodach.

Współpracujemy z lokalnymi przedstawicielami różnych marek jak i przedstawicielami europejskimi. Stale rozwijamy się w handlu łodziami, silnikami jaki i serwisie łodzi motorowodnych. Rozwijamy dział obrotu oryginalnymi częściami zamiennymi i akcesoriami do sportów motorowodnych.

Stale powiększamy naszą bazę klientów. W czerwcu 2019 zakończyliśmy budowę nowej siedziby firmy, która położona jest przy głównej obwodnicy Giżycka w bardzo widocznym i reprezentacyjnym miejscu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. Chętnie zaprezentujemy wszystko to czego nie udało mi się powyżej opisać, liczę na to iż uda nam się nawiązać bezpośrednią współpracę na konkurencyjnych warunkach handlowych.

Zapraszamy!